Ród Rause


#1 2010-10-12 22:24:29

 Arid

Władca

20416176
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 157
Punktów :   

Ogłoszenie

Dobra, macie szczęście, że Rafał jest dość przekonywującą osobą.
Pozwalam na pisanie sesji przez Was, ale żeby to miało ręce i nogi, by inaczej urwę Wasze, a mózg rozplaskam na ścianie, jak Boga kocham. Ładne opisy, długie, złożone zdania. Ja zacznę, więc czekajcie na cynk.

Może tak coś apropos sesji, skoro już łaskawie pozwalam Wam je rozpoczynać.

MIEJSCE
No, najłatwiej chyba od niego zacząć, co nie? Opisać salę, krajobraz, pogodę, może coś szczególnie interesującego, jak na przykład wieża stereo Sonego, którą wymyśliły krasnoludy, albo wielką palmę na środku pokoju. To zależy od Waszej wyobraźni, nic więcej. Nie można tego skopiować, przerobić z poprzednich sesji, bo straci to swój, na pozór, magiczny urok. Wiem, często tematy są takie same, ale opisy inne. Zważcie też na to, żeby Wasze opisy były jasne i klarowne, nie mówię o trzystu przymiotnikach w zdaniu, ale tak, aby każdy miał choć PODOBNY zarys obiektu, który opisujesz.

CZAS

Zdaje się Wam to takie proste. Mnie też się zdawało, lecz pod tym podpunktem kryje się jeszcze kilka zagadnień, takich jak np. realia gry.
Wyżej napisałam "wieża Sonego" oraz "wielka palma". Logiczne, że czegoś takiego nie ma. Nie możecie używać komórek, chwalić się najnowszym iPodem czy MP4órką. Nie używamy też słów pochodzących z podwórkowej gwary miejskiej. Nie ma "luzu", "cool", "czad", "zajebioza". NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!
Tak samo z ubraniem. Nie lubię miniówek, więc całe szczęście nikt na amo jeszcze ich nie wymyślił.

DIALOGI

Eh, czas na coś naprawdę trudnego. Sądzicie, że napiszecie ładnie początek i będzie gitt. Otóż, nie. Trzeba to ciągnąć dalej. Może jakieś szczególne zdarzenie? Cokolwiek! Musisz mieć POMYSŁ, ideę. Podpal coś, złam, zepsuj. Wylej, podrzyj, potnij, wyrwij komuś i rzuć tamtemu! Jezu, ludzie, to ma być ZA BA WA! Nie możecie stać sztywno pod ścianą i ciągle pisać "Mhm, mhm" i opisywać, jak Wasza postać poprawia grzywkę, czy dłubie w nosie.
Jednym zdaniem, musicie mieć pomysł, wyobraźnię i chęć.

Offline

 

#2 2010-10-12 22:33:37

 Arid

Władca

20416176
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 157
Punktów :   

Re: Ogłoszenie

Po co regulamin? To raczej pomoc sesyjna. Coś w tym stylu. Tam nikt tego nie przeczyta, tu kogoś zainteresuje.
Pomyśli sobie:
- Ogłoszenie? W sesjach? No, nie, muszę zajrzeć!
Główka pracuujje :d

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scholandia.pun.pl www.margofan-e-info.pun.pl www.mpo.pun.pl www.darkbleach.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl